stela i tecna strasznie sie nudzily postanowily rze pujdom do lasu nazbierac troche jagud na sok aby podlizac sie ich nauczycielowi bo mialy paly na semestr. zabraly ze soba torby i wyszly z ich komnaty. ten sok musi byc pyszny bo inaczej przypal czaisz tecna??? tak??? a wiec byly juz blisko lasu zebraly sie brzydkie chmurska i zaczal padac deszcz ale czarodziejki nie przestawaly. las byl wielki niedaleko bylo zamczysko zlych trix ale to co??my mamy moc one nie. a wiec stela wybrala dorodne owocki a tecna zebrala tylko jakis suchy listek. zaczelo grzmiec zle trix wyczuly winx w poblizu. piorun walna tecne wiec stela zamienila sie w super moce i zabrala stamtond swoja przyjaciulke, trix chcialy zabrac im jagody. czarodziejki nigdy sie nie poddaja!! krzykla stela i poleciala na skrzydlach. stala twarza w twarz z tygrysem. zle trix oblaly ja spirytusem. stela upadla.
czesc 2 wkrutce
jak mija wam dzionek???
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz