środa, 23 grudnia 2015

winx i pojedynek w strasznym lesie part 1

stela i tecna strasznie sie nudzily postanowily rze pujdom do lasu nazbierac troche jagud na sok aby podlizac sie ich nauczycielowi bo mialy paly na semestr. zabraly ze soba torby i wyszly z ich komnaty. ten sok musi byc pyszny bo inaczej przypal czaisz tecna??? tak??? a wiec byly juz blisko lasu zebraly sie brzydkie chmurska i zaczal padac deszcz ale czarodziejki nie przestawaly. las byl wielki niedaleko bylo zamczysko zlych trix ale to co??my mamy moc one nie. a wiec stela wybrala dorodne owocki a tecna zebrala tylko jakis suchy listek. zaczelo grzmiec zle trix wyczuly winx w poblizu. piorun walna tecne wiec stela zamienila sie w super moce i zabrala stamtond swoja przyjaciulke, trix chcialy zabrac im jagody. czarodziejki nigdy sie nie poddaja!! krzykla stela i poleciala na skrzydlach. stala twarza w twarz z tygrysem. zle trix oblaly ja spirytusem. stela upadla.
czesc 2 wkrutce


jak mija wam dzionek???

niedziela, 17 maja 2015

magiczny pyłek steli

Zapowiadal sie pienkny dzionek lecz steli wlosy byly brudne jakby czymś poskejane.... tak sie lepiły ze biedulka musiala isc do weterynarza po maść czy jakis srodek do wytepienia tego. w drodze do weterynarza malkolma stela spiewala piosenki ludowe aby umilic sobie droge oj  dana dana moja fujara - spiewala stela. nagle z krzakuw błysnom piorun i pojawila sie szczurzyca biba. wlazła ona na wlosy steli i zaczela je lizac swoim pyszczkiem. stela sie wnerwila bo weterynarz juz zamkną swoja przychodnie . szczurzyca wyczyscila wlosy steli aa stela krzykla : ala moje wlosy!! ! wylatuje z nich pylek!! szczurzyca dalej lizala nie przestawala i odpowiedziala: to lupiez!!!!!!!!!!!!!!!!! na to stela: nieprawda!! to magiczny pylek!!
koniec