Zapowiadal sie pienkny dzionek lecz czeczeni grasowały po całym miescie a czeczenki śpiewali czeczenskie diskoopoolo i to wnerwialo innych. czarodziejki spaly przez całą noc w gruzach aby nie przegapić bombardowania. nadlecial samolot z napisem armia niepokonanych uchodźców atmosfera zrobila sie fioletovva jak gumka steli. o nie!! czeczeńcy atakuja! ! zle trix im pomagają a za nimi lawina spirytusu!! krzykły czarodziejki a stela wpadla na pewien pomysł. wyjela swojom gumke i wystrzelała z niej sraczkowate kule. potem okazalo sie rze to fifi zrobila wielka kupke w parku ale mniejsza z tym. czeczenxy showali sie do schronow i zaczeli odmawiac swoje poganskie rytuały. runoł wielki glaz na ktury stela weszla razem z floro. zaczely tanczyc bo ta muzyka ich chipnozowała. czeczency sie napalili jak ich bazuki i granaty. wtedy muza zaczela wydawac z siebie okrzyki: dziewczeta staph to oszusci chca was wykorzystac!! flora krzykła szepcąc podniecająco: TŁERK PAŁER!!! nagle wystąpił zlot czeczenów fapajacyh do steli i flory przy rytualnej muzyce modlitewnej diskopolo. ich przywudca abdur ihmal zabkar smar siedzial w tym czasie w swojej willi guwniance lepiance razem z maupka na ramieniu. stela zaczela gwiazdorzyc i krzykla: choćmy pofiltrowac z ich bosem! ! okazal sie nim byc brandon ktury mial moc przywolywania laseczek. flora i stela tłerkoowały mu cala noc do utraty tchu. brandon zalal sie gorąca sperma i jego chatka sie roztopila jak mydlo na skurze steli kiedy sie myla.
ciong dalszy nastompi na 50% bo siem troche cykamy wiecie czego .
spoilery::
techna ucina leb. kocham cie .
SUPER!!!!!!!
OdpowiedzUsuń